Rzuć cukier w 7 dni!

sugar detox kit

Czy można rzucić cukier w 7 dni? Można, ale żeby to zrobić potrzebna jest SILNA WOLA!

Rzuć cukier w 7 dni!

Recept, książek, przepisów, sposobów jest tyle ile ludzi na świecie. Czy wiem jak to zrobić? Wiem, ale z każdym jest inaczej. A że mamy początek roku 😉 To robimy postanowienia, na czele list większości z nas wpisuje:

… schudnę,

zacznę ćwiczyć/ chodzić na siłkę/ biegać itd.

będę podróżować,

rzucę nałóg,

zmienię pracę 

itd itp… lista może być długa.

 

Na pewno na tej liście można znaleźć punkt z tematu posta. Rzuć cukier! Potwierdzam, że jest to możliwe, sama jestem tego przykładem. Udało mi się rzucić cukier na 1 rok – 365 dni, 52 tygodnie, 525 600 minut. Niestety, albo i stety bo rok to i tak dużo, ale wróciłam do tego. Za to, co ważne jem zdecydowanie mniej słodyczy, chociaż nigdy nie byłam ich fanką, ale wcześniej od czasu do czasu jadałam jakieś batoniki czy lody. Teraz jem tylko ciasto i serio, bardzo mało. Nie powiem, że jestem ANTYcukrowa, ale jem bardzo mało słodyczy.

Najlepszym sposobem na zaspokojenie apetytu na słodkości jest dieta bogata w pełne zboża i warzywa oraz odpowiednia ilość chromu!

I tu z pomocą przychodzi 7 day Sugar Detox Kit. 

Suplement, który uzupełnia dietę o chrom oraz ekstrakt z kory cynamonu. Cały detoks trwa 7 dni, prócz tabletek otrzymujesz przewodnik, a na stronie www.uwolnijsieodcukru.pl dostaniesz 7-dniową dietę. 

Chrom pomaga nam w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu oraz poziomu glukozy we krwi, cynamon pomoże w prawidłowym jej stężenie.

Co jest ciekawe, firma Veridian nie tylko chce nam zaproponować sam suplement, ale wspiera w tym by rzeczywiście uwolnić się od cukru, by odkryć swoje kubki smakowe na nowo, dla swojego samopoczucia i zdrowia. 

Moje doświadczenia… 

Tak jak wcześniej pisałam, nigdy cukier nie stanowił dla mnie dużego problemu. Jednak gdy przez te 7 dni stosowałam suplement, do tego jak zwykle dieta bogata w warzywa, zboża, zmniejszona ilość owoców, zero przetworzonych produktów, dużo soków i ziół. Muszę powiedzieć, że zmniejszyła mi się ochota na słodycze i to nie tylko na ciasta, ale i owoce. 

Mamy nowy rok, lista postanowień długa, dlatego jeśli jednym z punktów jest „Rzucam cukier” to możesz to zrobić! Wystarczy tylko chcieć. 

Suplementu diety Chrom&Cynamon Kompleks szukaj w zielarniach, aptekach i sklepach ekologicznych w całej Polsce.

sugar detox kit

Czytajmy etykiety na opakowaniach! Każdy produkt zawiera cukier, nie wyeliminujemy go całkowicie, ale możemy zminimalizować jego ilość.

Zapraszam na inny wpis „Cukier, wróg numer jeden”