Cateromarket narzędzie do wyboru diety pudełkowej.

Zapisz się do newslettera

W obecnych czasach chyba nie ma osoby, która nie spotkałaby się z pojęciem dieta pudełkowa. Catering dietetyczny, czyli krótko mówiąc dostawa gotowych posiłków pod same drzwi.

Zapewne spora część osób zastanawiała się nad tego typu rozwiązaniem. Bo nie każdy musi być mistrzem kulinarnym, bo nie każdy lubi gotować no i nie każdy musi mieć na to czas. Rozwiązanie to jest bardzo wygodne, codziennie rano kurier zostawia pod naszymi drzwiami ślicznie zapakowane pudełeczka z 3 lub 5 posiłkami, zależy co kto lubi.

Do tego istnieje masa możliwości skomponowania tych posiłków, bo prócz podstawowej opcji polegającej na utracie masy, wybieramy ile chcemy spożyć kalorii np. 1000, 1200, 1500 itd. Czy posiłki mają być wege, wegańskie, bezglutenowe, beznabiałowe… a może chcemy zrobić detoks? Czy uprawiamy sport i do niego chcemy dopasować nasz sposób odżywiania, a może chcemy przybrać na wadze, albo wyleczyć się jedzeniem. Powodów może być kilkaset, tak samo jak firm, które tego typu usługi świadczą.

No i tu zaczyna się dylemat… jaką firmę wybrać?

Na szczęście z pomocą nadchodzi wyszukiwarka o nazwie https://cateromarket.pl/. To tak jak przy wyborze sklepu korzystamy ze znanych serwisów np. ceneo tak przy wyborze diety z pomocą przychodzi nam Cateromarket. I życie staje się prostsze 😉 

No to od początku…

Zaczynamy od wyboru rodzaju diety, u mnie jest to vege. Jest kilka opcji vege – typowa dieta wegetarińska, rybą i wegańska. Kolejna rzecz to miasto, na stronie znajdziecie ich sporo, w moim przypadku będzie to https://cateromarket.pl/catering-dietetyczny/warszawa  kolejny krok to płeć, podajemy wagę, wzrost i wiek, ilość kalorii jaką chcemy spożywać, okres – czy z weekendami, bez, wersja próbna no i na ile dni się decydujemy. 

Otrzymujemy listę firm cateringowych, które spełniają kryteria. Możemy poczytać opinie klientów, zobaczyć ich oceny, opis firmy, jakie wyznaje zasady, na czym opiera swoje założenia oraz jaki jest koszt dzienny diety. 

Czy było warto?

Było! Po pierwsze przeczytałam sporo opinii innych klientów, wiedziałam czego się spodziewać. Po drugie widziałam opis i zdjęcia przykładowego menu, po trzecie mogłam porównać ceny za dzień i za cały pakiet 😉 

Poniżej możecie zobaczyć jak wyglądały moje posiłki. 

 

Jeśli zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniej diety i nie wiesz od czego zacząć to Catermarket jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie 😉